ОСББ "Наша оселя - Грушевського, 33" розпочинає проект з комплексної термомодернізації

У Костополі ОСББ "Наша оселя - Грушевського, 33" розпочинає проєкт з енергоефективності в рамках програми "Енергодім".

Відповідно до проєктно-кошторисної документації, у багатоквартирному будинку за адресою Грушевського, 33 відбуватиметься комплексна термомодернізація, що включатиме заміну покриття даху з утепленням, а також утеплення фасадів будинку пінополістерольними плитами.

«ЕНЕРГОДІМ» — це програма часткового відшкодування витрат на заходи з енергоефективності в багатоквартирних будинках.

Умови участі в проекті "Енергодім" є надзвичайно вигідними, адже вони передбачають співфінансування у розмірі 70% - Фондом Енергоефективності та 10% - Костопільською міською радою. Тож, частка коштів громади ОСББ на реалізацію даного проекту становитиме лише 20%. Окрім цього, Рівненська обласна рада покриває більшу частину відсотків банківського кредитування.

Варто зазначити, що Костопіль - третє місто в Рівненській області, яке цьогоріч розпочало роботу з Державним Фондом Енергоефективності в рамках Програми "Енергодім". У Проекті вже працюють міста Рівне та Вараш.

Фонд енергоефективності – державна установа, яка надає інструменти для термореновації багатоквартирних будинків з ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирного будинку). Підтримка Фонду полягає у наданні грантів та запровадженні комплексних технічних рішень з енергоефективності будівель з врахуванням кращих європейських практик. В результаті їх реалізації співвласники таких будівель зможуть не лише заощаджувати кошти на комунальних послугах, а й підвищити рівень комфорту і якості свого життя. Діяльність Фонду фінансується за рахунок коштів Держбюджету України, фінансової підтримки ЄС та уряду Німеччини.