До відома страхувальників та застрахованих осіб

Костопільське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Рівненській області повідомляє, що фінансування матеріального забезпечення, у тому числі допомоги по тимчасовій втраті працездатності, допомоги по вагітності та пологах, на поховання здійснюється Фондом на підставі прийнятої від страхувальника заяви-розрахунку.

Fond sotsialnogo strahuvannya 1080x720

Можливість подання заяв-розрахунків і повідомлень про виплату коштів застрахованим особам в електронному вигляді була впроваджена з 01 жовтня 2018 року відповідно до рішення правління Фонду від 19.07.2018 № 12. Дані зміни значно спрощують для страхувальників взаємодію з Фондом. Спеціалісти Фонду здійснюють попередній контроль правильності нарахування виплат та у разі виявлення помилок надаватимуть рекомендації страхувальнику щодо усунення недоліків до їх фінансування, на стадії прийняття заяви – розрахунку. Це дозволить уникнути штрафів за неправомірне використання коштів ФССУ під час перевірок за фактом вже профінансованих заяв - розрахунків.

Створення та подання електронних заяв-розрахунків здійснюється страхувальниками (роботодавцями) із застосування електронного цифрового підпису за умови укладеного договору із робочим органом виконавчої дирекції Фонду.
На сьогодні охоплення електронним документообігом по заявах-розрахунках, на підставі яких Фонд соціального страхування України здійснює фінансування матеріального забезпечення, у Костопільському відділенні складає 75,12%.
З метою протидії поширенню COVID-19 обмежено допуск відвідувачів, роботодавців та громадян в приміщення відділення та на час карантину страхувальникам рекомендовано надавати перевагу дистанційній формі подачі документів до Фонду, що є актуальним на даний час.
Для укладення Договору страхувальнику необхідно звернутись до Костопільського відділення управління виконавчої дирекції. Контакти відділення: (03657) 2-07-37, (03657) 2-39-96.
Костопільське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Рівненській області продовжує виконувати свої функції та приймає заяви-розрахунки в електронному вигляді та поштовими відправленнями.