З професійним святом привітали скловиробників Костопільщини

Враховуючи вагомий внесок українських скловиробників у розвиток економіки держави та відродження багатовікових традицій галузі, «День скловиробника» встановлено згідно з Указом Президента України та відзначається щорічно 19 листопада.

Із професійним святом склоробників Костопільщини сьогодні вітали представники місцевої влади, керівники ПрАТ «Костопільський завод скловиробів».

Заступник міського голови Леонід Безбах побажав всьому колективу заводу міцного здоров’я творчої наснаги, виробничих перемог та нових здобутків.

Окрім цього, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток скляної промисловості та з нагоди Дня скловиробника Почесними грамотами Костопільської міської ради нагородили: Володимира Ткача, анатолія Семенюка, Віктора Кусіка, Валерія Снітка, Володимира Пінчука, Юлію Мельник, Анатолія Семенюка.

IMG 20201119 141642

Костопільська міська рада приєднується до привітань які лунали та лунатимуть на адресу наших скловиробників!

Бажаємо їм успіхів і нових досягнень, стабільності і хороших результатів!

Здоров’я та благополуччя!

З Днем скловиробника!