Костопільським «підприємцям-єдинникам» І та ІІ груп зменшать ставки податку на грудень

На період з 1 по 31 грудня 2020 року Костопільська міська рада може встановити нові ставку для платників єдиного податку першої і другої груп. Про це йдетсья в опублікованому 18 листопада проекті рішення на сайті органу місцевого самоврядування.

законопроект43

Право внести  зміни до своїх рішень стосовно зменшення ставки платникам єдиного податку надано Законом України від 30.03.2020 року №540-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Відтак, проект рішення передбачає внесення змін до рішенням міської ради від №299 від 12 січня 2012 року та  встановлення наступних ставок єдиного податку з розрахунку на грудень місяць, а саме:

1) для першої групи платників єдиного податку – 3 % (замість 10%) від розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року,

2) для другої групи платників єдиного податку – 5 % (замість 15%) від мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

Зменшені ставки для платників єдиного податку І та ІІ груп на грудень місяць вступлять в дію після прийняття відповідного рішення на черговій сесії Костопільської міської ради.