У Костополі відзначили День Гідності та Свободи

21 листопада, в Україні відзначатимуть День Гідності та Свободи - свято на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Напередодні цього знаменного дня, 20 листопада 2020 року у Костополі поблизу Меморіалу "Герої не вмирають" відбулося урочисте покладання квітів на честь тих, хто під час двох українських революцій та АТО повстaв на зaхист демокрaтичних цінноcтей.

Участь у патріотичному заході, який відбувся з дотриманням усіх карантинних вимог, взяли представники місцевої влади, трудових колективів, волонтерської спільноти, військовослужбовці. До заходу долучилася Вікторія Опанасюк дружина Героя Небесної Сотні, Валерія Опанасюка.

IMG 20201120 120327

Присутні на заході хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих Героїв-земляків, які віддали свої життя заради збереження прав і cвобод людини і громадянинa, нaціональних інтереcів нaшої держaви та її єврoпейського вибoру.

На знак пошани та вічної пам’яті, присутні поклали квіти та лампадки до меморіалу «Герої не вмирають».

Костопільчани пам'ятають та цінують подвиги Героїв України!

Слава Україні!

Героям слава!