Депутати затвердили бюджет Костопільської міської територіальної громади на 2021 рік

17 грудня 2020 року, о 10:00 годині відбулося пленарне засідання другої позачергової сесії Костопільської міської ради восьмого скликання.

photo 2020 12 26 12 54 22

Після затвердження порядку денного пленарного засідання, до якого увійшло 18 питань, перший заступник міського голови за допомогою медіа засобів представив Програму економічного та соціального розвитку Костопільської міської територіальної громади на 2021 рік. Під час презентації, профільні заступники міського голови детально розповіли про напрямки та пріоритети своє роботи, відповіли на запитання народних обранців щодо вирішення нагальних проблем міської територіальної громади.

photo 2020 12 26 12 54 21 2

Після тривалих виступів керівників міської ради депутати затвердили зміни до бюджетів Великомидської, Великостидинської, Гутянської, Золотолинської, Маломидської, Підлужненської, Яполотської сільських рад та міського бюджету на 2020 рік.

Чи не найважливіше питання порядку денного пленарного засідання стало прийняття бюджету Костопільської міської територіальної громади на 2021 рік, яке детально було обговорено під час засідань профільної депутатської комісії.

Також, депутати прийняли рішення про створення управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради.

photo 2020 12 26 12 54 21

У "різному" перед депутатами виступив місцевий еко-активіст Олександр Лада, який звернув увагу присутніх на проблеми навколишнього середовища та необхідності їх вирішення.

З повним переліком питань, які виносилися на розгляд другого пленарного засідання другої позачергової сесії Костопільської міської ради восьмого скликання можна - ТУТ.

Відеозапис другого пленарного засідання другої позачергової сесії Костопільської міської ради восьмого скликання