Комунальне майно та юридичних осіб колишнього Костопільського району передали у власність Костопільської міської ради

29 грудня 2020 року Рівненська районна рада, яка є правонаступником Костопільської районної ради, прийняла рішення про передачу майна, що знаходиться на території новоствореної Костопільської територіальної громади зі спільної власності територіальних громад Рівненського району в комунальну власність Костопільської міської ради.

122334545677.jpg.pagespeed.ce.IMAoNpltjC

До списку отриманого майна на баланс Костопільської міської ради увійшли об’єкти нерухомості, земельні ділянки, майно, що перебуває на балансі юридичних осіб, засновником яких є Костопільська районна рада, майно бюджетних установ (закладів освіти, культури, охорони здоров’я та спорту, соціальної сфери), основні засоби комунального підприємства «Костопільські районні мережі» та ін.

Відповідне рішення про надання згоди на прийняття майна зі спільної власності територіальних громад Рівненського району в комунальну власність Костопільської міської ради було прийнято на пленарному засіданні міської ради 26 грудня.

З повним списком переданого майна на баланс Костопільської міської ради можна ознайомитись - ТУТ.