З 01.01.2021 року рахунки для сплати єдиного соціального внеску змінено

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що з 01.01.2021 року вступають в дію нові небюджетні рахунки 3556, відкриті на ім'я територіальних органів Державної податкової служби України для сплати коштів єдиного внеску!
 
Заповнення платниками поля «Призначення платежу» розрахункових документів  у разі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування
 
При сплаті єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування поле «Призначення платежу» розрахункового документа заповнюється таким чином:
 
 
;101 
 
; код за ЄДРПОУ 
 
; сплата єдиного внеску
 
;  
 
;  
 
;
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1 – службовий код ("*");
 
2 – код виду сплати ("101" – Сплата суми єдиного внеску);
 
3 – код за ЄДРПОУ  платника, який здійснює сплату;
 
4 – друкується роз'яснювальна інформація про призначення платежу;
 
5 – не заповнюється;
 
6 – не заповнюється;
 
7 – не заповнюється.
 
Номери рахунків для сплати ЄСВ за посиланням
 
https://10.80.48.32/dovidniki--reestri--perelik/reestri/446361.html, або на субсайті ДПС у Рівненській області в розділі «Бюджетні рахунки».
 
 
Щоб не сплачувати штрафні санкції та пеню – подайте заяву до податкової
 
Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що Законом України від 04.12.2020 р. №1072-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» передбачено можливість прощення фінансових санкцій.
 
Така можливість розповсюджується на платників податків, що станом на 1 листопада 2020 року мають податковий борг, за виключенням (п. 23 підрозділ 10 розділу XX «Перехідні положення» ПКУ):
 
- великих платників податків, що відповідають критеріям, визначеним підпунктом 14.1.24 пункту 14.1 статті 14 Кодексу;
 
- осіб, на яких поширюються судові процедури, визначені Кодексом України з процедур банкрутства;
 
- осіб, відносно яких наявні судові рішення, що набрали законної сили, якими розстрочено (відстрочено) стягнення податкового боргу;
 
- банків, на які поширюються норми Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб»;
 
- осіб, які мають податковий борг з митних платежів;
 
- осіб, які мають заборгованість зі сплати санкцій за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності та пені.
 
Платнику податків необхідно звернутись до контролюючого органу за місцем обліку його податкового боргу із заявою в довільній формі про намір скористатись зазначеною нормою Закону № 1072 та забезпечити протягом шести місяців з дня набрання чинності Законом № 1072 погашення грошовими коштами основної суми податкового боргу (без штрафних санкцій, пені, крім несплачених процентів за користування розстроченням/ відстроченням), що виник станом на 1 листопада 2020 року, та своєчасну і у повному обсязі сплату поточних податкових зобов’язань.
 
 Штрафні санкції та пеня будуть списані, якщо:
 
- основна частина податкового боргу (без штрафних санкцій, пені, крім несплачених процентів за користування розстроченням/відстроченням) погашена платником податків грошовими коштами;
 
- погашення проведено протягом шести місяців з дня набрання чинності Законом № 1072 (тобто з грудня 2020 року до червня 2021 року включно);
 
- за умови, що платник податків забезпечує своєчасну і у повному обсязі сплату поточних податкових зобов'язань із загальнодержавних та місцевих податків.
 
 
Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

Головне управління ДПС у Рівненській області