Костопільські рятувальники нагадали правила пожежної безпеки у побуті

З метою запобігання пожеж у житловому секторі, виникнення небезпечних подій різного характеру, загибелі і травмування людей на них, рятувальники 19 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Рівненській області 13 січня провели профілактичні бесіди на протипожежну безпеку з мешканцями Малолюбашанської об’єднаної територіальної громади, зокрема сіл: Маща, Глажева, Н. Берестовець, Кам’яна Гора, Мирне, Тихе Данчиміст, Моквин.

Під час бесід рятувальники розповіли з яких причин найчастіше виникають пожежі у побуті в зимовий пожежонебезпечний період, як зберегти свою оселю від загорань, як безпечно користуватися газовими приладами, пічним опаленням та нагадали правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Велику увагу співробітники ДСНС приділили запобіганню нещасних випадків серед дітей, закликали батьків, щоб вони у жодному разі не залишали дітей без нагляду та постійно навчали їх правилам безпеки життєдіяльності.