У Костополі запалала «Свіча пам’яті»

26 листопада 2016 року костопільчани в глибокій скорботі вшанували пам’ять мільйонів  жертв голодоморів. Ці страшні події - жахливі злочини, геноцид проти Українського народу, вчинений тоталітарним режимом, мав на меті фізично знищити, залякати, змусити до покори, вбити свободу українців.

Меморіальний захід «Свіча пам’яті» відбувся у міському парку «Герої не вмирають», біля пам’ятного знаку жертвам голодоморів 1932-1933 років та політичних репресій в Україні.

Сотні небайдужих громадян прийшли до пам’ятного знаку аби розділити сум та печаль за безвинно закатованими голодом мільйонами людей. З промовою до присутніх звернувся голова Костопільської райдежрадміністрації Олександр Середа, який зазначив, що мільйони ні в чому не винних жертв, яких вже ніколи ніхто не поверне, – це є наша пам’ять і водночас застереження майбутнім поколінням про недопущення подiбних трагедiй.

Разом з загальнонаціональною хвилиною мовчання відбулася традиційна громадська акція “Запали свічку пам’яті”. Присутні запалити свічки, вшанувавши таким чином пам’ять невинних жертв  геноциду.

Міжконфесійне духовенство провело спільну молебень за душі українців, які загинули мученицькою смертю, а також закликало всіх пам’ятати про ті страшні події з історії нашої держави.