Упереджувальний захід із вивільнюваними працівниками

17 лютого заступник директора Костопільської районної філії Рівненського ОЦЗ Богдан Орлов провів упереджувальний захід із працівниками відділу культури Костопільської РДА, які підлягають вивільненню у зв’язку з ліквідацією підрозділу. Участь у заході взяли 9 працівників.

культур 2

Під час заходу їх було проінформовано про стан та тенденції ринку праці, перспективи працевлаштування, можливості проходження професійної перепідготовки та підвищення кваліфікації за направленням служби зайнятості, підтримку служби зайнятості у розвитку підприємницької ініціативи безробітних, отримання ваучера.

Богдан Орлов також ознайомив присутніх із окремими нормами законодавства про зайнятість, порядком та умовами виплати допомоги по безробіттю, процесом та особливостями надання послуг клієнтам. Він також зазначив, що втрата роботи – це чимала неприємність, але водночас це і можливість змін та розвитку. Головне – вірити у свої сили, а фахівці служби зайнятості допоможуть у пошуку нового місця праці. Спільними зусиллями неодмінно буде досягнуто бажаного результату.

Присутні задали багато запитань щодо тематики зустрічі, на які отримали компетентні відповіді.