Костопільські рятувальники нагадують людям правила пожежної безпеки при використанні пічного опалення у побуті

IMG 0243759fbb0b4f8dbb9b0f71520be02f V

18 лютого фахівці Служби порятунку проінформували громадян міста Костопіль, що небезпека пічного опалення обумовлюється тим, що кожна піч це вогнедіюче джерело, частіше за усе пожежі відбуваються з причини перегрівання печей, появи у цегляній кладці тріщин, а також в результаті застосування для розтоплювання печей горючих і легкозаймистих рідин, випаданні з топки або зольника вугілля. Крім того, під час профілактичних спілкувань рятувальники нагадали людям, що категорично забороняється користуватися у побуті несправними електроприладами та залишати їх увімкненими без нагляду, також не можна залишати ввімкненими без нагляду праски та каструлі на плиті.

Усім громадянам було вручено листівки та пам’ятки з основними правилами пожежної безпеки у побуті. Під час бесід рятувальники закликали бути обачними та відповідально ставитися до виконання правил пожежної безпеки у побуті та у котре нагадали, що у разі виникнення пожежі чи надзвичайної ситуації негайно телефонуйте за номером “101”.