Центр пробації: відповідальна поведінка в сучасному суспільстві

У системі засобів виправлення і ресоціалізації умовно засуджених важливе місце займає соціально-виховна робота.

Така робота спрямована на формування та закріплення прагнення до заняття суспільно-корисною діяльністю, сумлінного ставлення до праці, дотримання вимог законів та інших прийнятих у суспільстві правил поведінки, підвищення їх загальноосвітнього і культурного рівнів.

IMG 66a67ba21fe4a22ed222c1e5e908b272 V 1

Основна мета роботи із засудженими (без позбавлення волі) неповнолітніми – виявлення причин протиправної поведінки у засуджених осіб, здійснення соціально-профілактичної роботи щодо запобігання негативним явищам та їх подолання, профілактика  злочинності  серед  молоді, допомогти усвідомити і визначити зроблені ними помилки, визначити суть проблем, які стоять перед ними, знайти шляхи та методи їх подолання, види та напрямки роботи в індивідуальному порядку. А найголовніше, пробудити інтерес до своєї особистості, власних позитивних якостей, задуматись про своє життя та майбутнє, налаштувати на позитив, який буде спонукати до гарних вчинків.

IMG 48b60972186fe4ba664a761547c51cb0 V

Саме з цією метою 18 лютого 2021 року із неповнолітніми, які перебувають на обліку у Костопільському районному відділі філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області, та їхніми батьками провели зустріч працівники Костопільського районного відділу та головний спеціаліст відділу «Костопільське бюро правової допомоги» Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

На свої запитання суб’єкти пробації отримали відповіді та інформацію, що допоможе їм у подальшому житті.