Комісія при Мінрегіоні одноголосно погодила фінансування усіх проєктів, які запропонувала комісія від Рівненщини. Кошти з Державного фонду регіонального розвитку отримають 7 об’єктів області, 6 з них розпочали у минулі роки.
Найбільші суми одержить Рівне: 49 мільйонів – на будівництво спорткомплексу на вулиці Макарова, ще 60 мільйонів - на будівництво дитячого садочка на вулиці Коновальця.
На спорудження фізкультурно-оздоровчого басейну на базі Костопільської дитячо-юнацької спортивної школи ДФРР цьогоріч виділить 9 мільйонів гривень. Усі проєкти матимуть співфінансування, адже це було обов‘язковою умовою для отримання коштів з державного бюджету.

Усього на об’єкти на Рівненщині у 2021 році передбачено 160,6 млн гривень.

На фото: макет басейну.