Діткам на розвагу, дорослим на втіху: у Костополі відбулося «Свято Зими»

Захоплююче дійство відбулося сьогодні, 21 лютого, на площі Грушевського. Атмосфера там панувала по-справжньому святковою, доброю, такою, за якою вже встигли засумувати й дорослі, й малеча.

Святкова програма була насичена різноманітними виступами. Казкові герої, снігові фігури, високі гірки, веселі перегони, ігри, забави, подарунки – ось неповний перелік того, що чекало на гостей дійства. А погода в цей день тільки підтвердила мотив зустрічі зими з весною!

Присутні мали також можливість почастувати стравами та гарячими напоями.

У конкурсі на найкращу снігову композицію призові місця зайняли:

І місце – Костопільський НВК "ЗОШ І ст. - гімназія ім. Т. Г. Шевченка";
ІІ місце – Костопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5;
ІІІ місце – Костопільська ЗОШ № 3 І-ІІІ ступенів.

Учасників та переможців відзначено Подяками, солодощами, цінними призами та подарунками, які підготували місцеві підприємці та депутати Костопільської міської ради.
«Свято Зими» 2021 року, яке організоване з ініціативи депутатського корпусу Костопільської міської ради, запам’ятається усім теплими спогадами.