Визначилися переможці та призери відкритої першості Костопільської ДЮСШ з футзалу «Костопільська Сніжинка - 2021» серед юнаків пам’яті Федіра Петровича Грущака

Із 19 по 21 лютого 2021 року в спортивних залах Костопільської ДЮСШ та Костопільського ліцею – інтернату спортивного профілю відбулися змагання відкритої першості Костопільської ДЮСШ з футзалу «Костопільська Сніжинка-2021» серед юнаків 2008 року народження та молодших пам’яті Грущака Федіра Петровича.

У змаганнях взяли участь команди: ФК «Дрогобич» м. Дрогобич, ДЮСШ м. Вараш, КДЮСШ м. Березне, ДЮСШ м. Костопіль, ДЮСШ м. Вараш, «Маяк» м. Сарни, «Ліцей» Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю (Дівчата), ФК «Галичина» м. Львів, ФК «Атака» с. Житин та ФК «Стандарт» м. Рівне.

153627627 116035260465644 7983302839834790190 n

За результатами триденної безкомпромісної боротьби на спортивних майданчиках головний приз та перехідний Кубок змагань виборола команда ФК «Дрогобич» м. Дрогобич, срібні нагороди – у гравців з команди ДЮСШ м. Вараш, бронові нагороди дісталися футболістам із м. Березне.

Минулорічні переможці – вихованці тренерів – викладачів Удодіка Ігоря Антоновича та Шибковського Анатолія Олеговича – учні Костопільської ДЮСШ в цьому році задовільнились четвертим місцем.

Кращим гравцем турніру став Федін Ілля (ДЮСШ м.Вараш), Костопільчанин Дербеньов Михайло став кращим воротарем, Гаврилюк Владислав – кращий захисник (ДЮСШ м.Березне), кращий нападник - Жирик Владислав (ФК «Дрогобич»).

Депутат Костопільської міської ради Андрій Корнійчук та директор Костопільської ДЮСШ Віктор Мельник нагородили переможців та призерів змагань медалями та кубки.