Соціально-правовий захист дітей: комісія розглянула 6 питань

06 квітня 2021 року у великій залі міської ради відбулося перше засідання комісії з питань захисту прав дитини міської ради, основним завданням якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дітей, які проживають на території Костопільської міської територіальної громади, на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

Проводив засідання комісії заступник міського голови заступник голови комісії з питань захисту прав дитини міської ради Юрій КУЗНЮК.

До складу комісії входять керівники структурних підрозділів міської ради, працівники ювенальної превенції відділу превенції Рівненського районного управління поліції ГУНП в Рівненській області, районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області, районної філії Рівненського обласного центру зайнятості, комунального некомерційного підприємства «Костопільський центр первинної медичної допомоги».

Усього на засіданні розглянуто 6 питань, які стосувалися захисту прав та інтересів 21 дитини.
А саме: про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав громадянки; про стан виконання батьківських обов’язків 3 громадянами; про розгляд запиту приватного виконавця виконавчого округу Рівненської області про надання дозволу на реалізацію квартири, право користування якою мають діти; про затвердження висновку служби у справах дітей міської ради про підтвердження місця проживання дитини для її тимчасового виїзду за межі України.
У ході обговорення прийнято відповідні рішення та затверджено 14 індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

ссд

ссд2