БАСЕЙН: У ЧЕРВНІ 2019 СТАРТУВАЛИ – У ГРУДНІ 2021 ФІНІШУЄМО

У реалізації таких термінів будівництва басейну у Костопільській громаді зацікавлені столичні, обласні та місцеві посадовці.

Нещодавно на будівельному майданчику побували заступник міністра інфраструктури і розвитку територій Іван ЛУКЕРЯ та народний депутат Сергій ЛИТВИНЕНКО.

А сьогодні оглянули хід робіт голови Рівненських обласної та районної державних адміністрацій – Віталій КОВАЛЬ та Олександр КОВАЛЬ.

«Згідно проєкту площа басейну становить майже 655 м2, а це 5 доріжок по 25 метрів та мала плавальна зала. Сучасні душеві, гардеробні, адмінприміщення та тренувальна зала площею майже 100 м2 стануть довгоочікуваним доповненням матеріально-технічної бази для розвитку фізкультури та спорту на Костопільщині. Здати об’єкт плануємо до кінця цього року. Наразі його готовність складає 50%,» - зазначає очільник області Віталій КОВАЛЬ. Спортивній арені Костопільщини бути!

2басейн

3басейн