63 ВИВАЖЕНИХ РІШЕНННЯ ПРИЙНЯЛИ ДЕПУТАТИ ГРОМАДИ

Адже саме таку кількість важливих питань із життєдіяльності громади винесено на порядок денний пленарного засідання п’ятої сесії Костопільської міської ради восьмого скликання, яке відбулося сьогодні, 22 квітня 2021 року.

У пленарному засіданні під керівництвом міського голови Євгенія ДЕНИСЮКА взяли участь депутат Рівненської обласної ради, заступники міського голови, 34 депутати міськради, керівники комунальних підприємств та організацій, структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, представники ЗМІ та громадськості.
У ході проведення сесії міські обранці затвердили Положення про старосту, Програму фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Костопільський центр первинної медичної допомоги» Костопільської міської ради на 2021-2023 роки, звіт щодо виконання міського бюджету м. Костопіль за 2020 рік, внесли зміни до установчих документів дошкільних навчальних, медичних закладів міста тощо.
Рішеннями Костопільської міської ради створено Центри дитячої та юнацької творчості, культурних послуг, надання соціальних послуг.
Також розглянуто низку питань відділів економіки, житлово-комунального господарства, земельних ресурсів, комунальних підприємств.
Загалом сесія міської ради була конструктивною та плідною: депутати голосували поіменно шляхом електронного голосування, розглянули шістдесят три питання та прийняли стільки ж рішень.