Надзвичайники навчали дітей правилам пожежної безпеки

У рамках проведення Дня цивільного захисту 23 квітня учні 1-их класів Костопільського НВК «ЗОШ І ступеня-гімназія ім.Т.Г.Шевченка» відвідали 19 Державну пожежно-рятувальну частину ГУ ДСНС у Рівненській області. Захід розпочався з бесіди про правила безпеки.

Надзвичайники у лаконічній та доступній формі розповіли дітям про основні види небезпек у побуті, під час прогулянки на вулиці, відпочинку у лісі тощо. Рятувальники застерегли учнів від розваг із сірниками, пояснили, як діяти, якщо пожежа усе-таки трапилася, та наголосили: від вогню неможливо сховатися у шафі, під ліжком чи деінде. Необхідно негайно кликати на допомогу дорослих.
Далі рятувальники продемонстрували юним гостям технічне оснащення пожежно-рятувального автомобіля та продемонстрували, як в аварійно-рятувальних роботах використовується спеціальний інструмент. Школярі змогли приміряти захисне спорядження пожежних-рятувальників, доторкнутися до пожежної техніки та устаткування, із зацікавленням ставили питання.
Такі заходи навчають дітей основам та правилам пожежної безпеки, тож рятувальники сподіваються, що юні громадяни завжди будуть їх дотримуватись у повсякденному житті.