ПРО ПРОДОВЖЕННЯ КАРАНТИНУ ТА ВЖИТТЯ ДОДАТКОВИХ ПРОТИЕПІДИМІЧНИХ ЗАХОДІВ У ВИХІДНІ ТА СВЯТКОВІ ДНІ ТРАВНЯ 2021 РОКУ

Постановою Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» від 21 квітня 2021 року № 405 вносяться зміни до нормативних документів, що регулюють обмежувальні протиепідемічні заходи з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Ці зміни продовжують дію на території України режиму надзвичайної ситуації та карантину до 30 червня 2021 року.

26 квітня 2021 року на позачерговому засіданні районної комісії з питань ТЕБ та НС Костопільської міської територіальної громади прийнято додаткові обмеження, що діятимуть на Великодні та травневі свята.
У зв’язку з наближенням святкових днів, додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи запровадять на період:
з 06:00 1 травня до 06:00 5 травня:
з 06:00 8 травня до 06:00 11 травня.
Також в рекомендованому порядку впроваджуються наступні заходи:
- заборонити проведення масових релігійних заходів за участю: всередині храмів не більше 1 особи на 4 кв м, на вулиці – дистанція не менше 1,5 м;
- максимально обмежити відвідування кладовищ під час проведення поминальних днів;
- передбачити можливість транслювання богослужінь на прилеглу до храмів територію.

Детальніше із ПРОТОКОЛОМ № 7 можна ознайомитися за посиланням на сайті https://doc.kostopil-rada.gov.ua/component/documents/8554:7