У Костополі збирали гуманітарну допомогу для жителів Авдіївки

2 лютого 2017 року Костопільською райдержадміністрацією було організовано терміновий збір гуманітарної допомоги жителям м. Авдіївки Донецької області. Пункт прийому був відкритий на базі державної пожежно-рятувальної частини №19 м. Костополя, що знаходиться за адресою пров. Артилерійський, 5.

Нагадаємо, місто Авдіївка та його околиці зазнали потужних артилерійських та мінометних ударів. В результаті - зруйновані оселі мирних українців, пошкоджені траси водо- та електропостачання. Багато будинків залишились без тепла. В Авдіївці оголошено надзвичайний стан у зв’язку з тим, що місто залишилось без тепла, світла і води. В  переліку першочергових заходів – забезпечення теплим одягом, дизпаливом, засобами обігріву, продуктами харчування тощо.

До благодійної справи активно долучились державні установи та організації, волонтери, небайдужі жителі міста та району. Допомогти співгромадянам на сході держави взялася й Костопільська міська рада. Так, за доволі короткий термін, працівниками органу місцевого самоврядування було зібрано мікроавтобус речей, серед яких:

-          Продукти харчування;

-          Питна бутильована вода;

-          Засоби особистої гігієни;

-          Теплий одяг;

-          Комплекти теплої постілі та спальні мішки;

-          Необхідні предмети побуту.

dopomoga avdiivka 3

Найближчим часом волонтери здійснять транспортування вантажними автомобілями зібраної на Костопільщині гуманітарної допомоги до місця призначення.