ТВОРЧИЙ ФОРУМ «ЮНІ ТАЛАНТИ КОСТОПІЛЬЩИНИ» ЗАПАЛИВ 96 ЮНИХ ЗІРОК

Справжній зоряний парад, який зарядив всіх енергією, оптимізмом та новими ідеями, спалахнув у перлині громади – Музеї Лісу.

Сьогодні форум «Юні таланти Костопільщини» вшановував обдарованих дітей, що стали переможцями Всеукраїнських олімпіад із навчальних предметів, конкурсів, турнірів, змагань та їх наставників.
Меценатами заходу стали деревообробне підприємство ТОВ «Свиспан Лімітед», ДП «Костопільський лісгосп», мережа зручних магазинів 7/23, депутат Рівненської обласної ради Потапчук Руслан Васильович, депутати Костопільської міської ради Глудик Тарас Вікторович та Лещик Анатолій Сергійович.
Із вітальним словом звернулася до всіх присутніх начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Наталія Бірюкова, яка підкреслила здобутки учнівської та педагогічної когорти Костопільщини 2020-2021 навчального року.
Юлія Федишин, директор деревообробного підприємства ТОВ «Свиспан Лімітед», у свою чергу зазначила, що підприємство підтримує та мотивує до нових звершень талановиту молодь ще від початку свого заснування.
Учасники форуму були нагороджені у 4 номінаціях. Це 96 переможців та призерів ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад із навчальних предметів, ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, Міжнародних і Всеукраїнських конкурсів, фестивалів, змагань, акцій.
Атмосферу свята створили вихованці Костопільського будинку школярів та юнацтва, Костопільської дитячої школи мистецтв. Вихованці позашкілля, учні закладів освіти, кожен із нагороджених висловили слова вдячності своїм вчителям та батькам за знання та підтримку.
Юні таланти Костопільщини! Майбутнє – за вами! Бажаємо, щоб вогник творчості не згас, щастя вам, здоров’я, здійснення усіх задумів, нових звершень та досягнень!

2ФОРУМ

3ФОРУМ