ОБСТЕЖЕНО ЗЕЛЕНІ НАСАДЖЕННЯ ТА АВАРІЙНІ ДЕРЕВА НА ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ

08 червня 2021 року члени комісії з обстеження зелених насаджень та аварійних дерев на території Костопільської міської територіальної громади, у присутності державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу Вадима ШНАЙДЕРА, розглянули заяви жителів громади, старост і депутатів міської ради.

За результатами розгляду заяв посадовці відвідали місця, де розташовані аварійні дерева у 8 населених пунктах громади: Яполоть, Малий Стидин, Великий Стидин, Малий Мидськ, Гута, Пеньків, Мар’янівка та Костопіль.
Здійснено обстеження зелених насаджень та прийнято наступні висновки:
- комісія не заперечує щодо знесення зелених насаджень зазначених у зверненнях та клопотаннях у зв’язку із тим, що вони є аварійними, сухостійними і фаутними деревами (близько 100 аварійних дерев).
Виконавчий комітет Костопільської міської ради, за рекомендаціями комісії, на найближчому засіданні розгляне питання про видачу ордерів на знесення зелених насаджень виконавцям робіт.