КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ РОЗГЛЯНУЛА 4 ВАЖЛИВИХ ПИТАННЯ

Із метою забезпечення захисту та реалізації прав дітей 16 липня 2021 року у малій залі міської ради відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини міської ради під головуванням заступника міського голови, заступника голови комісії з питань захисту прав дитини міської ради Юрія КУЗНЮКА, за участі секретаря міської ради Давида ДІДУХА.

На засіданні розглянуто 4 питання, які стосувалися захисту прав та інтересів 4 дітей.
Питання порядку денного були детально вивчені працівниками служби у справах дітей міської ради та обговорені членами комісії. Висловити свою думку також мали змогу і присутні батьки та родичі дітей щодо яких приймалося рішення.
Комісія прийняла рішення про надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна неповнолітньої дитини, ненадання згоди на роз’єднання сестер при усиновленні малолітньої дитини.
Обговорено питання про стан злочинності та правопорушень серед неповнолітніх, забезпечення соціального захисту дітей і підлітків на території громади за І півріччя 2021 року.
Повторний розгляд питання про визначення місця проживання 2 дітей з батьком перенесено на наступне засідання комісії.
У засіданні взяли участь 8 членів комісії.