logo

СПОРТКОМПЛЕКС З БАСЕЙНОМ В КОСТОПОЛІ ГОТОВИЙ НА 62%

Будівництво об’єкту уранці 21 липня відвідали голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Коваль та голова Рівненської райдержадміністрації Олександр Коваль. Прибули також міський голова Костополя Євгеній Денисюк, секретар міськради Давид Дідух та заступники голови.

У спорткомплексі, який планують відкрити уже до кінця цього року, працюватиме два басейни – для дорослих та для дітей, 6 спортивних та фітнес-залів, а також тренажери.

Щодня на об’єкті працює понад 40 людей. Як повідомив Віталій Коваль на своїй сторінці у Facebook, готовність спорткомплексу нині становить 62%. Його споруджують в рамках президентської програми «Велике будівництво». Торік в Костополі запрацював стадіон «Колос», реконструйований у рамках цієї ж ініціативи.

Варто зазначити, що і саме будівництво, і його доволі високі темпи забезпечено завдяки місцевій ініціативі та співфінансуванню з місцевого бюджету. Однак, як пояснив в.о.першого заступника міського голови Костополя Олексій Кособуцький, здати об’єкт в експлуатацію у встановлені терміни можливо лише за умови виконання своїх зобов’язань усіма сторонами, зокрема, Державним Фондом регіонального розвитку та генеральним підрядником.