КОЛИ ВІДРЕМОНТУЮТЬ ДОРОГУ ДО ГУТИ?

У напрямку від Костополя до Гути, найвіддаленішого села громади, асфальтована дорога закінчується у селі Малий Мидськ. Далі - 12 км напівзруйнованої бруківки. Ця частина дороги, до слова, рівненського обласного підпорядкування, давно і гостро потребує ремонту. Після того, як Гута увійшла до Костопільської громади, міська рада, аби зрушити процес ремонту дороги з мертвої точки, передбачила на цей ремонт у своєму бюджеті 10 млн гривень. Ці кошти мали стати внеском громади у фінансування ремонту дороги, який має провести своїм коштом обласна влада.

Усього на ремонт 12 км дороги від Малого Мидська до Гути та на ремонт дороги у самому селі Гута потрібно не менше 70 млн гривень. Однак зараз, у середині року, немає гарантії того, що кошти з бюджету області надійдуть. Тож тепер постало питання, як зарадити проблемі за 10 мільйонів з міського бюджету, яких на все не вистачить – хіба на ремонт дороги від центру Гути до кінця села.

- На останній сесії Костопільської міської ради було вирішено виділити 8 млн гривень як субвенцію бюджету Рівненської області на ремонт цієї дороги з умовою, що обласна рада виділить кошти. Якщо їх не буде, уся сума залишиться у нас, в міському бюджеті. Тобто ми не полишаємо намірів зробити фінансовий внесок у ремонт дороги до Гути, але у ситуації, що склалася, ми своїми бюджетними коштами не ризикуємо і зможемо їх використати тут, на потреби громади, - прокоментував рішення в.о.першого заступника міського голови Костополя Олексій Кособуцький.

Відділ документообігу та інформаційної діяльності управління «Секретаріат» Костопільської міської ради

Для одержання оперативної та достовірної інформації про діяльність Костопільської міської ради приєднуйтеся до нашої спільноти на Facebook