logo

100 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ВІД ГРОМАДИ ОТРИМАЛА ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТИВНОЇ БОРОТЬБИ КОСТОПІЛЬЩИНИ

Сто тисяч гривень отримала від Костопільської міської ради федерація спортивної боротьби Костопільщини. Завдяки нашим чудовим тренерам вихованці костопільської школи греко-римської боротьби у різні роки неодноразово піднімали прапор України на чемпіонатах Європи та світу.
- Наші борці регулярно виступають на чемпіонатах України у різних вагових та вікових групах, переможців запрошуємо у збірну України, яка виступає на європейських та світових аренах, - розповідає Дмитро Шевчук, тренер кадетської збірної команди України та тренер Костопільського ліцею-інтернату спортивного профілю. – У 2017 році наша кадетська збірна посіла 3 командне місце на Чемпіонаті світу в Афінах, а цьогоріч уперше в історії незалежної України – 2 місце на Чемпіонаті світу у Будапешті. Ми вдячні Костопільській міській раді, яка дбає про розвиток спорту у громаді. Кошти будуть використані та тренування та змагання.

 

Відділ інформаційно-організаційної діяльності управління «Секретаріат» Костопільської міської ради

Для одержання оперативної та достовірної інформації про діяльність Костопільської міської ради приєднуйтеся до нашої спільноти на Facebook

https://www.facebook.com/kostopilrada