СЕРГІЙ ГЕРУК ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ У ШТАТНОМУ РЕЖИМІ

Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 07.06.2001 № 2493-III на посадових осіб місцевого самоврядування поширюється дія законодавства України про працю з урахуванням особливостей, передбачених цим Законом.

Частиною третьою статті 147-1 КЗпП України визначено, що працівники, які займають виборні посади, можуть бути звільнені тільки за рішенням органу, який їх обрав, і лише з підстав, передбачених законодавством.
Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування» (абз. 3 ч. 1 ст. 10) визначено, що прийняття на службу в органи місцевого самоврядування здійснюється: на посади заступників сільського, селищного, міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету сільської, селищної, міської, районної у місті ради — шляхом затвердження відповідною радою.
Таким чином, звільнення з посади мало б відбутись на підставі рішення сесії міської ради, але враховуючи ситуацію, яка склалась за результатами позачергової сесії та відповідно відсутність такого рішення – Сергій Герук, заступник міського голови, продовжує працювати у штатному режимі.

Відділ інформаційно-організаційної діяльності управління «Секретаріат» Костопільської міської ради

Для одержання оперативної та достовірної інформації про діяльність Костопільської міської ради приєднуйтеся до нашої спільноти на Facebook