КООРДИНАЦІЙНА НАРАДА: ОПОВІЩЕННЯ, ПРИЗОВ, МЕДИЧНИЙ ОГЛЯД ВІЙСЬКОВОЗОБОВ’ЯЗАНИХ

Сьогодні в міській раді за участі міського голови Євгенія ДЕНИСЮКА відбулася координаційна нарада з головами сільських рад Головинської, Деражненської та Малолюбашанської територіальних громад, заступниками міського голови, представниками другого відділу Рівненського районного та обласного територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, відділення поліції №2 (м. Костопіль) Рівненського районного управління поліції ГУНП в Рівненській області, керівниками відповідних служб, головою військово-лікарської комісії.

Полковник Олександр ЛИТВИНЕНКО інформував присутніх про законодавчу та фінансову сторону наступних питань:
1. Організація та проведення заходів оповіщення військовозобов’язаних для проходження військово-лікарської комісії та подальшого призову на навчальні збори, забезпечення їх прибуття до другого відділу Рівненського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки у визначені строки;
2. Організація взаємодії територіальними органами міністерств та інших органів виконавчої влади щодо питань розшуку військовозобов’язаних та доставки їх до другого відділу Рівненського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
3. Забезпечення проведення медичних оглядів військовозобов’язаних;
4. Проведення підготовки місця проведення зборових заходів;
5. Забезпечення транспортними послугами підрозділу територіальної оборони під час проведення навчальних зборів.

За результатами розгляду питань учасникам координаційної наради надано доручення до їх виконання.

Відділ інформаційно-організаційної діяльності управління «Секретаріат» Костопільської міської ради

Для одержання оперативної та достовірної інформації про діяльність Костопільської міської ради приєднуйтеся до нашої спільноти на Facebook