ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ…

ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ…
Таким було останнє повідомлення матері від сина - Віталія СТАВСЬКОГО - у серпні 2014 року, за декілька днів до звістки про його загибель.
Сьогодні, 3 вересня 2021 року, нашому Герою земляку Віталію Миколайовичу СТАВСЬКОМУ виповнилося б 30 років.

У цей день родина воїна, посадовці Костопільської міської ради, громадськість поклали квіти до могили, пам’ятних знаків у парку імені Героя, що у мікрорайоні Заріччя, у спортивному ліцеї та до Меморіалу «Герої не вмирають».
У парку імені Віталія СТАВСЬКОГО один із ініціаторів створення пам’ятного знаку земляку Адам Євстафійович HИКИТЮК розповів як народилася та втілювалася ідея, про подальші задуми.
Біля Меморіалу «Герої не вмирають» заступник міського голови Юрій КУЗНЮК вручив матері Віталія Ірині Володимирівні квіти та Подяку за виховання сина, відважного бійця, справжнього патріота, який віддав життя захищаючи незалежність та територіальну цілісність рідної держави.
У спортивному ліцеї родину Героя свого вихованця зустрів тренер Іван ЛАДОНЕНКО, разом усі присутні завітали до зали тренувань, де юним спортсменам мама Віталія побажала успіхів та досягнень і ніколи не забувати про Україну.
Слава Україні!
Героям слава!

Відділ інформаційно-організаційної діяльності управління «Секретаріат» Костопільської міської ради

Для одержання оперативної та достовірної інформації про діяльність Костопільської міської ради приєднуйтеся до нашої спільноти на Facebook

https://www.facebook.com/kostopilrada