АДМІНІСТРАТОРИ ЦНАПУ ВІДЗНАЧАЮТЬ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

Мережі ЦНАПів в Україні нині 9 років! Непрості виклики та завдання стоять щодня у працівників Центрів надання адміністративних послуг і це спонукає їх змінюватися, розвиватися, впроваджувати нове та не боятися змін.

У Костопільській міській громаді у цій сфері трудяться 7 адміністраторів та 1 реєстратор на чолі з досвідченим керівником Людмилою КОРНЮШОЮ.
Сьогодні квіти та Почесні грамоти з нагоди професійного свята отримали Жанна ЛЕЖАВСЬКА, Світлана ДІДУХ та Світлана ВОЛОШИНА.
«Дякую вам усім за роботу. Надзвичайно приємно, що питання з надання адміністративної послуги ми вирішуємо у громаді позитивно, – говорить заступник міського голови Юрій КУЗНЮК. – Робота з людьми, насправді, найважча робота, адже це робота з емоціями і часто не з позитивними. Тому бажаю вам, щоб професійне вигорання ні в якому разі вас не стосувалося, щоб у вас було бажання працювати, зростати кар’єрно, рухатися вперед та побільше позитивних клієнтів».
Нагадаємо – до кінця поточного року приміщення ЦНАПу набуде оновленого сучасного вигляду. Це новий рівень, який наближає нас до європейських стандартів та надання максимально якісних послуг населенню.

Відділ інформаційно-організаційної діяльності управління «Секретаріат» Костопільської міської ради

Для одержання оперативної та достовірної інформації про діяльність Костопільської міської ради приєднуйтеся до нашої спільноти на Facebook