У КОСТОПОЛІ ВІТАЛИ СПОРТСМЕНІВ

Запальною руханкою розпочалися сьогодні заходи на стадіоні «Колос» у громаді напередодні професійного свята спортсменів. Виконували вправи вихованці спортивного ліцею та ДЮСШ під керівництвом Тетяни ТРІЛЬ, майстра спорту України з футболу, капітана жіночого футбольного клубу «Верес», дворазової чемпіонки України, дворазової володарки кубка України з футболу в складі Харківського «Житлобуду2».

Потім спортсмени, тренери, вихованці спортивних школи та ліцею, ветерани спорту, вчителі фізичної культури Костопільської міської територіальної громади із нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту отримали 34 Почесні грамоти, грошові винагороди та квіти від представників влади області та громади.

У свою чергу, Юлія ФЕДИШИН, директор ТОВ «Свиспан Лімітед», подарувала 11 професійних м’ячів для ДЮСШ та спортивного ліцею.

Свої творчі виступи винуватцям свята подарували учасники циркової студії «Каскад» та студенти медичного коледжу.

Відділ інформаційно-організаційної діяльності управління «Секретаріат» Костопільської міської ради

Для одержання оперативної та достовірної інформації про діяльність Костопільської міської ради приєднуйтеся до нашої спільноти на Facebook