Депутати розглянули ряд актуальних питань сьогодення

16 березня 2017 року відбулося пленарне засідання 10-ої сесії Костопільської міської ради сьомого скликання.

Депутати розглянули понад 80 питань винесених на пленарне засідання. Серед них: питання, що стосувались майна комунальної власності територіальної громади м. Костопіль, роботи інспекції з благоустрою проведену за 2016 році, програми культурно-мистецьких заходів, відзначення державних і національних свят, підтримки особистостей, трудових колективів та громадських організацій міста Костопіль на 2016 рік, виконання Програми соціального захисту окремих категорій населення міста, виконання Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста Костопіль на 2015-2017 роки, виконання Програми по благоустрою м.Костопіль, утримання доріг в належному стані та розвитку КП «Костопількомунсервіс» на 2016 рік, виконання Програми проведення капітального ремонту та розвитку житлового фонду Костопільського БЖКП на 2016 рік, виконання Програми підтримки і розвитку ТзОВ «Хмизи-Сервіс» на 2016 рік, внесення змін до Програми підтримки та розвитку КП «Костопільводоканал» на 2017 рік.

Депутати прийняли рішення про нагородження Почесною грамотою Костопільської міської ради Максима Ярошика, чемпіона України 2016 року з греко - римської боротьби та виплати йому одноразової винагороди.

Було надано дозволи на розроблення проектів землеустрою, розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок.

Депутатським корпусом було прийнято рішення про надання дозволу Костопільському БЖКП на зняття з балансу багатоквартирного житлового будинку в м. Костопіль по вул. Рівненська, 8 та передачу його на баланс новоствореного ОСББ.16 03 17 3

Депутат міської ради Надія Павловська ініціювала звернення до депутата Верховної ради Сергія Євтушка стосовно вирішення на законодавчому рівні питання фінансування лікування дітей з рідкісними формами захворювань (фенілкетонурія, муковісцидос).16 03 17 2

Також, під час роботи пленарного засідання були розглянуто питання, які стосувались перейменувань деяких вулиць міста в рамках проведеної декомунізації.