НА СТАДІОНІ «КОЛОС» ВІДБУЛИСЯ ЗМАГАННЯ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ СЕРЕД ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

02 та 03 жовтня на стадіоні «Колос» відбулися змагання - Чемпіонат Рівненської області з легкої атлетики серед осіб з інвалідністю.Активну участь у цих змаганнях взяли й вихованці «Костопільського районого фізкультурно - спортивного клубу людей з інвалідністю «Сильні духом», тренер Олександр Бичков.

Перемогу здобули:
Кусік Марія - 1 місце - метання м'яча;
Драганчук Ангеліна - 1місце - біг 60 м;
Кусік Максим -3 місце - біг 100 м;
Кузьменко Олександр - 3місце - біг 100 м;
Семенюк Галина - 3 місце - метання м'яча;
Юрчук Іванна - 1 місце - метання диску та штовхання ядра.
Вітаю спортсменів та тренера із новими здобутками та бажаємо подальших перемог на спортивній арені Рівненщини.

Відділ інформаційно-організаційної діяльності управління «Секретаріат» Костопільської міської ради

Для одержання оперативної та достовірної інформації про діяльність Костопільської міської ради приєднуйтеся до нашої спільноти на Facebook