ЩАСЛИВОЇ ДОРОГИ ВАМ, ЮНІ ПРИЗОВНИКИ

Сьогодні, 04 жовтня 2021 року, відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2021 року № 71/2021 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році” у другому відділі Рівненського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки відбулася перша відправка призовників на строкову військову службу до лав Збройних Сил України.

Із вітальним словом до юнаків звернувся начальник другого відділу Рівненського РТЦК СП, майор Віталій ПЛАХОТНЮК. Він зазначив, що військове братерство є запорукою дружніх відносин у майбутньому.

Яна ВЛАСОВА, в.о.начальника управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради, звертаючись до присутніх новобранців, побажала їм міцного здоров’я та терпіння. Також від Костопільської міської ради вручено пам’ятні подарунки.
Із напутнім словом до майбутніх військовослужбовців звернувся благочинний Костопільського благочиння протоієрей Андрій КОНОНЕЦЬ та окропив їх свяченою водою.
Нагадуємо, що військовослужбовці строкової військової служби до виконання бойових завдань в зоні проведення АТО/ООС не залучаються. Термін строкової служби для призовників становить 18 місяців, котрі мають вищу освіту та ступінь магістра, цей термін складає 12 місяців.
Бажаємо хлопцям легкої служби, міцного здоров’я, мужності та наснаги!

За інформацією другого відділу Рівненського РТЦК СП