У ЯСНОБІРСЬКОМІ КЛУБІ ПІДКЛЮЧЕНО ІНТЕРНЕТ

Днями соціальний заклад – клуб у селі Яснобір Костопільської міської територіальної громади - підключено до мережі Інтернет.Прокладення та підключення оптоволоконної кабельної лінії до соціального закладу відбулося у рамках освоєння субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості.

Під час тестування швидкості безлімітного Інтернету щодо дотримання умов договору та вимог постанови Кабінету Міністрів України від 28 квітня 2021 року № 453 у селі Яснобір побували заступник міського голови Юрій КУЗНЮК, начальник відділу економічного розвитку інвестицій та регуляторної діяльності Віталій ПОВХ, завідувач клубу Алла ЗАХАРЧУК та представники підрядної організації.
Згідно з договором надання послуг соціальному закладу буде надаватися Інтернет зі швидкістю 500 Мбіт/с протягом 30 календарних днів та швидкістю 100 Мбіт/с до 31 грудня 2022 року без нарахування абонентської плати.
За підсумками тестування встановлено, що параметри послуг відповідають договору, підписано відповідний протокол.
Згодом жителям села Яснобір буде надана можливість теж підключитися до мережі Інтернет у рамках вільного трафіку.
До відома: у 2021 році працівниками відділу економічного розвитку інвестицій та регуляторної діяльності Костопільської міської ради підготовлено та подано пакет документів до Міністерства цифрової трансформації України для отримання коштів, щоб забезпечити підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету у 8 населених пунктах громади (села: Комарівка, Космачів Ледне, Майдан, Мар’янівка, Пеньків, Тростянець, Яснобір).

За іноформацією відділу економічного розвитку інвестицій та регуляторної діяльності Костопільської міської ради