Напередодні свят привітали колишніх політв’язнів репресованих

Напередодні свят, Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України, Дня Українського козацтва, 79-ї річниці утворення Української повстанської армії,Марчук Марія Григорівна – замісник братства ОУНУПА ім. генерала Хорунжого Клима Савури, Царук Галина Михайлівна голова ГО «СоюзУкраїнок», Басюк Катерина Євгеніївна – голова політв’язнів репресованиx та начальник відділу інформаційно-організаційної діяльності Кравчук Богдан Сергійович - привітали з нагоди свят колишніх політв’язнів репресованих Демчук Надію Андріївну ( 1924 р.н) громадську діячку, патріотку, членкиню громадської організації «Союз Українок» та Цимбалюк Марію Павлівну (1925р. н.) відому патріотку, громадську діячку які боролися за Україну все своєсвідоме життя і донині зберігають любов в своєму серці, хоча їх шлях до волі був тернистим. Шлях, який доводилось відстоювати власною кров’ю та своєю жертовністю.

Щиро зичимо кожному дому добра та злагоди, нехай Матір Божа тримає над вами своє Пресвяте Полотно, земних та Небесних Благ.