У КОСТОПІЛЬСЬКІЙ ГРОМАДІ СФОРМУЮТЬ ФОНД ЖИТЛА ДЛЯ ТИМЧАСОВОГО ПРОЖИВАННЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

23 листопада 2021 року о 10.00 год. відбулося друге засідання конкурсної комісії по придбанню житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб у Костопільській міській територіальній громаді.

Мета - формування фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 р. №582 «Про затвердження Порядку формування фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб і Порядку надання в тимчасове користування житлових приміщень з фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб».

Конкурсною комісією прийнято рішення про придбання у комунальну власність однієї однокімнатної квартири на вторинному ринку нерухомого майна.
Придбання житла проводиться за бюджетною програмою «Здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України», яка реалізується шляхом співфінансування 70/30, а саме: за рахунок субвенції з державного бюджету, що складає 70% від загальної суми, та ще 30% - кошти бюджету Костопільської міської територіальної громади.
Житлові приміщення з фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб не підлягають приватизації, обміну та поділу, наданню їх в піднаймання або не використовуються для вселення до них інших осіб.

фото ілюстративне

За інформацією відділу соціального захисту населення Костопільської міської ради