У КОСТОПІЛЬСЬКОМУ ЦЕНТРІ ПМД НАЯВНІ 600 ДОЗ ВАКЦИНИ МОДЕРНА

7 листопада Україна отримала нову партію доз вакцини Модерна при СОVІD-19 у межах міжнародної ініціативи доступу до вакцин від СОVІD-19 для всіх країн світу. Модерна – це мРНК- вакцина, розроблена американською компанією Моderna та схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

Для найкращого захисту від хвороби дуже важливо отримати дві дози вакцини Модерна з інтервалом у 28 днів. Також дозволено комбінувати мРНК-вакцини, тобто, можна отримати першу дозу вакцини Пфайзер, а другу Модерна, і навпаки.

У щеплювальному пункті КНП «Костопільский центр первинної медичної допомоги» Костопільської міської ради є в наявності 600 доз вакцини Модерна.
Пункт щеплення знаходиться в кабінеті №14 закладу і працює з понеділка по п’ятницю з 8-30 до 16-00 (окрім четверга – до 12-00), в суботу з 9-00 до 15-00 години.
Із метою запобігання зараженню СОVІD-19 потоки пацієнтів розділено. Для отримання щеплення – вхід від автобусної зупинки по вул.Бурова.
Дотримуйтесь соціальної дистанції та правил носіння захисної маски.
Будьмо здорові!

фото ілюстративне

За інформацією КНП «Костопільский центр первинної медичної допомоги» Костопільської міської ради