СКАРБНИЦЮ ПЕРЕМОГ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ ПОПОВНЕНО

Днями вихованці Костопільської дитячої школи мистецтв повернулися із Вінниці з новими перемогами. Там, 21 листопада 2021 року, відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс Злата Фест «Золоті таланти України», де учасники з різних різних областей, у своїх вікових категоріях демонстрували вокальні, інструментальні, акторські та хореографічні здібності.

Костопільщину представляли ансамбль танцю Smsles – керівник Інна Щебивок та учні вокального відділу школи викладача Катерини Вороніной.
Під час виступів судді оцінювали вокал, хореографію, костюми, манеру виступу конкурсантів.
Кваліфіковане журі на фестивалі – конкурсі були:
Тиндик Світлана - співачка, сценаристка, культурний діяч;
Кудлаєнко Олексій – хореограф - постановник, балетмейстер;
Богдан Ковалик – актор, пародист, аранжувальник, вокаліст.
У підсумку, вихованці ансамблю Smsles стали лауреатами другої премії у віковій категорії 6 – 9 років та лауреатами першої премії у віковій категорії 10 -15 років.
У вокальному жанрі – лауреат третьої премії Побережник Маргарита, лауреат другої премії Аргута Марія та Кулініч Поліна.
«Прекрасний день творчості, виступів, оплесків та розвитку. Так саме розвитку, адже кожен наш вихід на сцену - це кроки нашого навчання та становлення, покращення нашого сценічного досвіду, перемога над своїми переживаннями та страхами. Ми даруємо своє мистецтво!!! Ми займаємося улюбленою справою. Це - безцінно!!!», - ділиться своїми враженнями керівник ансамблю Інна Щебивок.

За інформацією Костопільської школи мистецтв