logo

11 січня 2022 року відбулося навчання у форматі ZOOM членів координаційного комітету (далі – Комітет) з реалізації громадського бюджету Костопільської територіальної громади на 2021-2025 роки. Склад якого затверджено рішенням Костопільської міської ради від 23.12.2021 № 584.
На навчанні, яке проводив Андрій Токарський (РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ГРОМАДЯНСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"), було обговорено роль та повноваження Комітету.
Зокрема до повноважень Комітету належить:
1) координування процесу здійснення та функціонування громадського бюджету;
2) забезпечення дотримання вимог цього Положення;
3) контроль за відбором проєктів для фінансування, їх виконанням;
4) попередній розгляд звіту про виконання проєктів, відібраних для фінансування з громадського бюджету;
5) затвердження реєстрів позитивно та негативно оцінених проєктів;
6) затвердження проєктів, які допускаються та не допускаються до голосування;
7) вирішення всіх спірних питань, які виникають у процесі реалізації громадського бюджету, в тому числі при встановленні результатів голосування та реалізації проєктів (спори щодо визнання недійсними бланків для голосування та інше);
8) визначення пунктів для голосування;
9) встановлює порядок та терміни підрахунку голосів;
10) Координаційний комітет більшістю голосів від загального складу має право прийняти рішення про необхідність заміни членів Комітету (на підставі пункту 9 розділу 4), встановити алгоритм заміни та рекомендувати міському голові внести відповідне подання на розгляд Костопільської міської ради.