Засідала комісія з питань захисту прав дитини

13 січня 2022 року у малій залі міської ради відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини міської ради. Проводила засідання комісії заступник міського голови Наталія БЕЛЯНОВСЬКА.

На засіданні розглянуто 7 питань, які стосувалися захисту прав та інтересів 17 дітей: про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав  громадянина; про надання висновку органу опіки та піклування про визначення місця проживання дитини; про затвердження висновку служби у справах дітей міської ради про підтвердження місця проживання дитини для її тимчасового виїзду за кордон; про затвердження звітів про стан виховання, утримання та розвитку дітей у прийомних сім’ях.

Питання порядку денного були детально вивчені працівниками служби у справах дітей міської ради та обговорені членами комісії. У ході обговорення були прийняті відповідні рішення, затверджено 3 звіти про стан виховання, утримання та розвитку 7 дітей у 3 прийомних сім’ях громади, 7 індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Повторний розгляд питання про виконання батьківських обов’язків громадянами перенесено на наступне засідання комісії.