ВДЯЧНІСТЬ КОСТОПІЛЬСЬКІЙ ГРОМАДІ

Ми, біженці із різних міст і сіл України, висловлюємо велику вдячність міському голові Євгенію Денисюку, керівнику Костопільського вахового медичного коледжу Ігору Носку, доброзичливій завідуючій медичного гуртожитку Ірині Козоровській, чудовому сімейному лікарю Наталії Шелевицькій, Вікторії Мадалінській, обслуговуючому персоналу, зокрема, Тетяні Фесюк, Тетяні Петрик, Віктору Захожому, молодим та перспективним психологам Анні Воробей, Тамарі Дорошкевич, депутату міської ради Тетяні Макаровій та багатьом іншим. Повертаючись до своїх домівок, ми вважаємо за потрібне подякувати жителям Костопільської громади за тепло їх сердець, взаєморозуміння і допомогу біженцям.

В цей складний для всієї України час, нас не покинули напризволяще, а дуже делікатно, дружелюбно і відповідально віднеслися і продовжують вже декілька місяців підряд допомагати потерпілим усіма можливими способами. На мій погляд – це унікальні люди, які мають сили і бажання віддано захищати Україну та її населення.

На превеликий жаль, жорстокість російських військ незмірна - гинуть міста і села разом з людьми. Розуміючи, що ця війна програшна для росії, що весь світ налаштований проти путіна і обурений безглуздою жорстокістю по відношенню до українців, він продовжує знищувати все і всіх на своєму шляху.
Наші славні ВОЇНИ-ГЕРОЇ з честю, гідністю і вмінням дають відсіч ворогу і роблять все можливе для нашої перемоги, яка міцно утвердить наш імідж у всьому світі і принесе славу всьому українському народу та його країні – УКРАЇНІ.
Ми віримо і чекаємо перемоги.
СЛАВА УКРАЇНІ ! – це наше гасло.
З вдячністю, Жанетта Анатоліївна Закупра (м.Київ)