У Костополі пройшли навчання добровільних формувань цивільного захисту

Добровільні формування цивільного захисту є тимчасовим добровільним об’єднанням громадян, що утворюється під час загрози або виникнення надзвичайних ситуацій для виконання допоміжних робіт.
До складу формувань цивільного захисту на добровільних засадах включаються громадяни України, які за станом здоров’я придатні до військової служби та не досягли граничного віку перебування військовозобов’язаних у запасі другого розряду.
22 червня в Костополі пройшли навчання добровільних формувань цивільного захисту, де працівники навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області ознайомили присутніх із способами захисту від надзвичайних ситуацій, правилами користування засобами захисту, а також правилами поведінки в зоні надзвичайної ситуації та заходами безпеки під час виконання завдань.
Також було проведено інструктаж, як убезпечити своє життя під час виконання завдань за призначенням, а саме допомагати у ліквідації наслідків воєнної агресії на звільнених територіях держави.