Немає нічого маленького там, де робиться велика спільна справа!

Саме про такі локальні, але надзвичайно важливі прояви турботи, нагадує одне із сіл нашої громади- село Малий Мидськ.
Від перших днів війни директор місцевого ліцею Оксана Козакова та підприємець Надія Левчик, спільно з однодумцями – односельчанами та колегами, долучилися до допомоги тим, хто став на захист Батьківщини – взялися готувати домашню їжу для українських вояків.
Немає сумніву, що приготовані смаколики піднімуть бойовий настрій нашим воїнам та нагадають їм про домівку.
Допомога не буває незначною. Маленькі струмочки благодійності зливаються у великі ріки, які стрімким потоком ринуть туди, де саме зараз найбільше необхідні, туди, де допомагають вижити. І нехай така допомога – це лише маленька крапля, не слід знецінювати її значення, якщо вона прямує від самого серця!