В Костополі пройде дерусифікація вулиць

Минулого тижня комісія почала роботу над перейменуванням вулиць, названих на честь російських діячів чи мають назви, що асоціюються з російською імперією та росією, чи радянською пропагандою. На засіданні комісії були опрацьовані звернення та пропозиції, що надійшли на адресу виконавчого комітету Костопільської міської ради від місцевих жителів та громадських організацій про перейменування топонімів в Костопільській територіальній громаді. В процесі роботи сформовано перелік вулиць, що будуть перейменовані в місті Костопіль.
• вул. 8 Березня
• вул. Ціолковського
• вул. Чайковського
• вул. Чернишевського.