logo

Разом до премоги!!!

Разом до премоги!!!

21 вересня 2022 року у Великомидському будинку культури-філіалі відбувся благодійний ярмарок "Разом до перемоги!. Війна торкнулася кожного з нас. Змінила нашу свідомість та погляд на життя. Наші герої захищають незалежність України. Там, на передовій, вони мужньо відбивають атаки ворога, але інколи платять найціннішим за перемогу - життям.  Тому кожен із нас не може залишатися байдужим до потреб ЗСУ,- повідомляє Великомидський ліцей.

Організатори ярмарку щиро вдячні всім, хто долучився до цієї благодійної справи: педагогічному, учнівському, батьківському та технічному колективу  Великомидського ліцею, Світлані Давидчук, старості Великомидського старостинського округу, Наталії Вітошко, директору Будинку культури, учнівському, педагогічному колективам та директору Маломидського ліцею, завідувачу клубу с.Осова Людмилі Левчук, бійцям Костопільського загону УДА,  «Центру дитячої та юнацької творчості» КМР, депутату міської ради Тамарі Зулайкхі. Трудовий колектив Великомидського ліцею зібрав кошти для придбання продуктів на кулінарні вироби, а майстрині кухні Світлана Ярошик та Катерина Бугай приготували смаколики, які були продані на ярмарку. Віта Дуць спекла духмяний хліб, а мами  учнів, Валентина Корнійчук, Оксана Новак та Оксана Велесик виготовили ніжні кекси та  солодкі вафлі. Вдалося зібрати 4700 гривень від продажу випічки. Ніхто не стояв осторонь. Відчутною була підтримка кожного. Учні Великомидського ліцею долучилися до конкурсу малюнків «Україна переможе»,  виставки виробів із природніх матеріалів. Учні п’ятого та восьмого класу із класними керівниками підготували ангели-обереги, браслети для наших захисників.

Діти активно брали участь у спортивних іграх.  Бійці Костопільського загону УДА  провели тактичні навчання для учасників заходу, а також пригостили всіх найсмачнішим кулішем та почастували картоплею.

Загалом вдалося зібрати понад 15000 гривень.  Зібрані кошти були передані односельцю, захиснику Роману Ковалю, для придбання авто на потреби ЗСУ та на лікування Миколі Ярмолюку.

 Бажаємо кожному нашому Герою швидкої Перемоги. Повертайтеся живими!  Разом ми переможемо! Слава Україні!