logo

Пропонуємо відповіді на 5 наших традиційних питань від керівника ІРЦ №2 Наумович Вікторії Олександрівни.

1. Коротка біографічна замітка про себе.
Народилася і виросла в місті Костопіль. Вищу освіту здобула в Рівненському державному гуманітарному університеті. За фахом - психолог.
У сфері розвитку інклюзивного простору працюю з 2009 року. 10 років очолювала громадську організацію ''Спілка батьків дітей та молоді з інвалідністю''Сонячний промінь''. Всі ці роки співпрацюю із правозахисними громадськими організаціями що лобіюють інтереси осіб з інвалідністю та особливими освітніми потребами. З 2019 року очолюю КУ ''Костопільський ІРЦ №2". Своїм покликанням вважаю створення безбар'єрного та рівноправного середовища в нашій громаді.
Мій девіз: все за що берешся - роби з любов'ю.
2. Назвіть свої ефективні методи керування закладом.
Взаємовідносини між працівниками ІРЦ побудовані на принципах поваги та довіри. Прислухаємось до думки кожного, радимось у прийнятті рішень.
3. В чому «родзинка» вашого закладу?
Родзинка закладу - наші фахівці! Кваліфіковані психологи, логопеди та реабілітолог, які постійно проходять курси для підвищення рівня кваліфікації, практикують найпопулярніші та найдієвіші методики при здійсненні комплексних оцінок та використання сучасних методів роботи на корекційних заняттях. Притримуємось принципу адаптації занять під потреби та можливості дитини задля досягнення якнайбільшого ефекту.
4. Яким має бути ідеальний інклюзивний центр?
Ідеальний заклад - це місце, де створено безбар'єрний простір, комфортний для усіх без виключення! Це не тільки про архітектурну доступність, а й про приймаючу, вільну атмосферу.
5. А як на думку Вікторії Олександрівни та інших фахівців ІРЦ змінилася освіта під час війни, - дивіться у цікавому відео нище!