logo

22 вересня 2022 року відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та землеустрою виконавчого комітету Костопільської міської ради

В малій залі засідань Костопільської міської ради, за адресою: вул.Незалежності, 7, відділом архітектури, містобудування та землеустрою проведено засідання архітектурно-містобудівної ради.

В засіданні прийняло участь 16 чоловік, з них 11 членів архітектурно-містобудівної ради (фахівці у сфері будівництва, містобудування та архітектури, представники ДСНС, Дерпродспоживслужби, Держгеокадастру) та жителі громади.  Вела засідання голова містобудівної ради, яка ознайомила присутніх з порядком денним.

На розгляд було винесено наступні проєкти містобудівної документації:

1. Детальний план території садового масиву «Прибережний» за межами населених пунктів на території Костопільської міської ради Рівненського району.
  2. Детальний план території садового масиву «Річковий» за межами населених пунктів на території Костопільської міської ради Рівненського району.
  3. Детальний план території, що обмежується вулицею Крип’якевича (від меліоративного каналу міських очисних споруд до очисних споруд) та прилеглими до неї територіями.
  4. Детальний план території, що обмежується вулицею Прибережна (від перехрестя з вул. С. Руданського до перехрестя вул. 8 Березня) та прилеглими до неї територіями.
  5. Внесення змін до детального плану території, що обмежується частиною вулиці Нова (від перехрестя з вул. Руданського до перехрестя з вул. Тиха) та прилеглими територіями в м.Костопіль.
  6. Детальний план території, що обмежується вулицею Проектова та прилеглими до неї територіями(для будівництва складу – магазину) в м. Костопіль Рівненської області.
  7. Детальний план території, що обмежується земельною ділянкою, яка перебуває у постійному користуванні городнього товариства «Городник» та прилеглими до неї територіями в м.Костопіль.
  8. Внесення змін до детального плану території, що обмежується вулицею Нова (територія від ЗАТ «Ринок» до Рівненського об’єднання «Профдезінфекція») та прилеглими до неї територіями в м.Костопіль.
  9. Детальний план території, що обмежується вулицею С.Руданського (від перехрестя з вул.Грушевського до перехрестя з вул. Прибережна) та прилеглими до неї територіями в м.Костопіль.
  10. Детальний план території, що обмежується вулицею Грушевського, 34 та прилеглими до неї територіями в м.Костопіль.
  11. Різне.

В питанні «Різне» було розглянуто повторно проєкт Детального плану території, що обмежується вул.Грушевського, територія навколо будинків №33,35 та прилеглими до них територіями в м.Костопіль Рівненської області.

На підставі оцінки представлених проектів відповідно до вимог законодавства, державних будівельних норм, особливостей містобудівної            ситуації, рада прийняла відповідні рішення.

Проєкти містобудівної документації були детально вивчені та обговорені членами ради. Шляхом голосування вирішено схвалити 6 проєктів детальних планів території та 5 проєктів рекомендовано до розгляду на черговій сесії Костопільської міської ради для затвердження.

Решта проєктів детальних планів території порядку денного розроблення, яких розпочато після набрання чинності Закону України від 17.06.2022 №711-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо планування використання земель» (набрав чинності 24.07.2021), потребують доопрацювання розробниками, а саме врахувати вимоги цього Закону, після чого їх буде розглянуто на черговому засіданні архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та землеустрою виконавчого комітету Костопільської міської ради.

Проєкт Детального плану території, що обмежується вул.Грушевського, територія навколо будинків №33,35 та прилеглими до них територіями в м.Костопіль Рівненської області – не схвалено членами ради та не рекомендовано до затвердження.